Foci „orrvérzésig”, de ez még nem minden – sport a tévében

2 hónap ezelőtt 15

M4 Sport

13.00: Labdarúgás, NB I, Kecskemét-MTK

15.30: Labdarúgás, NB I, Fehérvár-Puskás Akadémia

18.00: Labdarúgás, a 2024-es Európa-bajnokság sorsolása, Hamburg

20.30: Kézilabda, női világbajnokság, csoportkör, Magyarország-Kamerun

M4 Sport+

15.00: Vízilabda, férfi ob I, OSC-Ferencváros

16.30: Röplabda, női Extraliga, alapszakasz, Békéscsaba-Vasas

19.30: Labdarúgás, NB I, Kisvárda-Debrecen

Sport 1

14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Empoli

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Cagliari

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Frosinone

Sport 2

18.00: Jégkorong, svéd bajnokság, alapszakasz, Lulea-Vaxjö

22.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Clippers-Golden State Warriors

Eurosport 1

9.30: Sífutás, vk, női szabadstílusú 10 km, Gällivare

10.50 és 13.55: Északi összetett, vk, Lillehammer

11.45: Sífutás, vk, férfi szabadstílusú 10 km, Gällivare

13.20: Északi összetett, női vk, Lillehammer

14.35: Sílövészet, vk, férfi sprint, Östersund

16.05: Síugrás, vk, Lillehammer

17.50 és 20.15: Alpesisí, vk, női óriás-műlesiklás, Tremblant

18.30: Alpesisí, vk, férfi lesiklás, Beaver Creek

21.15: Sznúker, UK Championship

Eurosport 2

9.40: Északi összetett, vk, nők, Lillehammer

11.50: Síugrás, vk, nők, Lillehammer

13.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

18.00: Tenisz, ATP-torna, U23-as világbajnokság, Dzsidda, döntő

20.00: Golf, PGA Tour, World Challenge, 3. nap

Spíler 1

13.25: Labdarúgás, angol FA Kupa, Alfreton Town-Walsall

18.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Nottingham Forest-Everton

20.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Manchester United

Spíler 2

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Girona-Valencia

16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Rayo Vallecano

18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Granada

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Real Sociedad

Arena 4

13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Nürnberg-Düsseldorf

15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Union Berlin

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Werder Bremen

21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Nice

Match 4

13.30: Labdarúgás, angol másodosztály, West Bromwich Albion-Leicester City

16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Luton

18.00: Amerikaifutball, egyetemi bajnokság, Texas-Oklahoma

21.30: Amerikaifutball, egyetemi bajnokság, Alabama-Georgia