Rangos nagydíjat nyert A nemzet aranyai sportdokumentumfilm

1 hét ezelőtt 12

A nemzet aranyai nyerte meg a nagydíjat a nemzetközi Cote d’Azur Sportfilm Fesztivál olimpiai kategóriájában. Zákonyi S. Tamás és Szécsi Zoltán háromszoros olimpiai bajnok személyesen vette át a díjat.

Zákonyi S. Tamás rendező-producer nézőszám rekorder dokumentumfilmje lett a győztese a nemzetközi Cote d’Azur Sportfilm Fesztiválnak az olimpiai kategóriában.

A Beausoleil-ben megrendezett csütörtök esti gálán Zákonyi S. Tamás és Szécsi Zoltán háromszoros olimpiai bajnok személyesen vette át a díjat – írta A nemzet aranyai – mozifilm nevű Facebook-oldal.

A nemzet aranyai a férfi vízilabda-válogatott bravúros történetét helyezi a középpontba, amely 2000 és 2008 között három ízben is megszerezte az olimpiai aranyat a sportágban. A Csurka Gergely és Elek Ottó forgatókönyvén alapuló filmet Zákonyi S. Tamás rendezte.